• Українська
  • English
×

Представники університету зустрілись з учнями одеської школи

dsc0035902 грудня 2016 року в рамках профорієнтаційної роботи представник кафедри криміналістики, судової медицини та психіатрії ОДУВС майор поліції Ковальова О.М. та курсант факультету № 2 рядовий  поліції Накай М. відвідали загальноосвітню школу № 56 м. Одеси.

dsc00366Учням 11-х, 9-х та 8-х класів продемонстрували відеоролик про ОДУВС та кафедру криміналістики, судової медицини та психіатрії, розповіли про факультети університету, його історію, умови вступу, ознайомили з графіком організації Днів відкритих дверей у вищому навчальному закладі.

dsc00393Викладач кафедри криміналістики, судової медицини та психіатрії ОДУВС майор поліції Ольга Ковальова за допомогою відеоролику про нові технічні криміналістичні засоби, якими користуються працівники НП, ознайомила учнів з окремими основами науки криміналістики, можливостями виявлення та вилучення слідів кримінальних правопорушень. Школярам була представлена криміналістична валіза слідчого (СВ-2).

Курсант факультету № 2 рядовий поліції М. Накай провів дактилоскопіювання бажаючих учнів та продемонстрував можливість виявлення слідів на різних видах поверхонь за допомогою різноманітних магнітних порошків. dsc00399Після чого, старшокласники мали можливість попрацювати дактилоскопічним набором криміналіста власноруч. Учні були у захваті, коли їм випала можливість оглянути обладнання справжньої слідчої валізи, побачити роботу зі слідами на прикладі дактилоскопії та відчути себе справжніми слідчими.

Адміністрація ЗОШ № 56 подякувала за цікавий та пізнавальний профорієнтаційний захід, під час якого учні мали нагоду зрозуміти роботу системи правоохоронних органів України.

Перейти до вмісту