• Українська
  • English
×

Представники університету взяли участь у засіданні робочої групи

9 листопада 2017 року у Міністерстві внутрішніх справ України відбулося засідання робочої групи з розробки стандарту професійної (професійно-технічної) освіти на основі компетентнісного підходу за робітничою професією «поліцейський».

У заході від університету взяли участь: заступник директора Одеського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Одеського державного університету внутрішніх справ Павло Берназ та старший науковий співробітник групи науково-методичного забезпечення навчального процесу навчально-методичного відділу ОДУВС Вадим Бутенко. Також серед учасників були: керівники та провідні фахівці Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України; керівники відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту професійної освіти ІМЗО МОН України; керівники відділу організації та координації освітнього процесу Національної поліції України; представники ВНЗ МВС України, які здійснюють підготовку поліцейських; представники Програмного офісу ІСІТАР.

Під час засідання члени групи визначали основні критерії професійної підготовки поліцейського в контексті вимог, передбачених Міносвіти, для подальшого ліцензування вищими закладами зі специфічними умовами навчання, установами Національної поліції, що здійснюють підготовку кваліфікованих кадрів для Нацполіції.

Учасники дійшли рішення, що в процесі формування стандарту, що базується на компетентнісному підході й структурується за модульним принципом, важливу роль відіграє вивчення позитивного світового досвіду.

Перейти до вмісту