• Українська
  • English
×

Представники університету вшанували пам’ять жертв війни в Україні

img_819322 червня 2017 року з нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні керівництво Одеського державного університету внутрішніх справ взяло участь в урочистій церемонії покладання квітів до пам’ятника Невідомому матросу.

Заходи проходили на Алеї Слави в Центральному парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка за участю ветеранів війни та учасників бойових дій, керівництва міста та області, представників громадськості.

img_8194Цей день для нас наповнений трагічними спогадами і болем. Найкривавіша в історії світу війна принесла українцям незліченні жертви і страждання, масовий терор, смерть та руйнування. Гірка доля не оминула жодну українську родину, війна забрала життя кожного п’ятого українця.

img_8205Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні. Про тих, хто першим прийняв на себе цей страшний удар і про тих, чиї життя були покалічені і зруйновані в часи визволення рідної землі від фашистських загарбників.

Зазначимо, що в нашій державі День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні відзначається відповідно до Указу Президента України від 17 листопада 2000 року з метою всенародного вшанування пам’яті українців, загиблих під час Другої світової війни, їх подвигу та жертовності, щороку.

Вічна і світла пам’ять воїнам-переможцям!

Перейти до вмісту