• Українська
  • English
×

Представники університету привітали вихованців «Перлинки» з Днем Святого Миколая

img_572818 грудня 2016 року, напередодні Дня Святого Миколая, працівники та курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ відвідали дитячий будинок «Перлинка».

img_5693Вже за доброю традицією працівники та курсанти університету завітали до дитбудинку «Перлинка», аби поспілкуватись з його вихованцями та від чистого серця вручити їм солодкі подарунки.

У свою чергу, діти підготували для гостей цікаву і захоплюючу екскурсію будинком, а також розповіли про свої захоплення та поділилися «таємницею», а саме: ким вони хочуть стати у майбутньому.

img_5694Майбутні правоохоронці зазначили, що такі зустрічі надихають та надають їм наснаги допомагати усім, хто цього потребує, а особливо дітям.

Курсанти та студенти ОДУВС не тільки систематично відвідують підшефні дитячі будинки, де зустрічаються з їхніми вихованцями.

img_5735Протягом року майбутні поліцейські добровільно здають кров у Одеській обласній  дитячій  клінічній лікарні для онкохворих дітей, а також – щороку долучаються до благодійної акції «Серце до серця», за допомогою якої збирають гроші, які передають до міських лікарень.

Отже, ніколи не потрібно забувати, що діти – це наше майбутнє, і дорослі повинні зробити усе можливе, аби підростаюче покоління зростало здоровим, сильним та щасливим.

Перейти до вмісту