• Українська
  • English
×

Представники ОДУВС взяли участь в урочистостях з нагоди Дня Національної поліції

05 серпня 2017 року в Центральному парку культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченка відбулись урочисті заходи ГУНП в Одеській області до Дня Національної поліції України, у яких взяли участь представники Одеського державного університету внутрішніх справ.

Цього дня особовий склад одеської поліції вітали з професійним святом представники обласної державної адміністрації та обласної ради, члени ветеранських та громадських організацій.

– Щодня ви вступаєте в запеклу боротьбу з криміналом, – звернувся до підлеглих очільник поліції Одещини Дмитро Головін, – завдяки вам громадяни у нашому регіоні почуваються впевнено і комфортно! Я вдячний усім вам за службу, за вірність Присязі! У цей день щиро бажаю вам здоров’я, щастя та благополуччя, подальших здобутків в ім’я розквіту нашої держави! Зі святом вас!

Після цього, за сумлінне ставлення до своїх обов’язків, ініціативу та наполегливість кращі працівники поліції регіону були нагороджені відомчими відзнаками, почесними грамотами та подарунками.

Приємно відзначити, що листи-подяки від начальника Головного управління Нацполіції Одеської області генерала поліції третього рангу Дмитра Головіна отримали й курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих при виконанні службових обов’язків колег, тих, хто передчасно пішов з життя в зоні АТО на Сході України.

Перейти до вмісту