• Українська
  • English
×

Представники ОДУВС взяли участь в урочистостях з нагоди Дня Конституції України

dsc_44641Сьогодні, 27 червня, в Одеському національному академічному театрі опери та балету відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення 21-ої річниці Конституції України, у яких взяли участь керівництво та курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ.

На святкуванні були присутні представники обласної, міської та виконавчої влади, духовенства та громадськості, а також ректор ОДУВС доктор юридичних наук генерал поліції третього рангу Іван Катеринчук.

Відвідування курсантами Одеського державного університету внутрішніх справ подібних заходів сприяє їх національно-патріотичному вихованню, яке є невід’ємною складовою професійного становлення майбутніх правоохоронців.

Слід зазначити, що Конституція України 1996 року стала першою загальновизнаною у всьому світі вітчизняною конституцією незалежної Української держави, що визначила основи суспільного і державного ладу, права і свободи людини і громадянина, порядок організації та функціонування органів державної влади та органів місцевого самоврядування та правовий захист Конституції.

Тож, прийняття Конституції в Україні закріпило основи права незалежної держави і стало величезним кроком у розвитку демократичного українського суспільства.

Перейти до вмісту