• Українська
  • English
×

Представники ОДУВС взяли участь у відкритті Литовського ярмарку «Казюкас»

img_810614 червня 2017 року в Одеському міському саду відбулось відкриття Литовського ярмарку «Казюкас», у якому взяли участь представники Одеського державного університету внутрішніх справ.

img_8103На заході були присутні почесні гості – Міністр закордонних справ Швеції Маргот Вальстрьом, Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічус, Міністр закордонних справ України Павло Клімкін, Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс, Посол Швеції в Україні Мартін Хагстрьом, керівники міста та області, ректор Одеського державного університету внутрішніх справ доктор юридичних наук генерал поліції третього рангу Іван Катеринчук, а також слухачі магістратури, курсанти, студенти університету та представники громадськості. img_8122

Ярмарок проходив за підтримки Одеської міської ради спільно з Посольством Литовської Республіки в Україні та Почесним консульством Литовської Республіки в Одесі.

img_8083Візит іноземних гостей приурочений до вступу України в безвізовий режим. У зв’язку з цією визначною подією Посольство Литовської Республіки в Україні та Посольство Швеції в Україні преміювали двох студентів університету: одного – поїздкою у м. Вільнюс, іншого – у м. Стокгольм.

img_8077Також на ярмарку усім присутнім були представлені концертні номери в стилі традиційного мистецтва та виступи народних танцювальних колективів.

Нагадаємо, 11 червня 2017 року Рада ЄС остаточно затвердила рішення про надання Україні безвізу. Після введення Європейським Союзом безвізового режиму громадяни України зможуть відвідувати без віз 30 країн, які входять до Шенгенського простору.

Перейти до вмісту