• Українська
  • English
×

Представниці ОДУВС взяли участь у IV Всеукраїнській науково-практичній конференції в Івано-Франківську

img_214231 березня 2017 року курсант 3-го курсу факультету № 1 рядовий поліції Юлія Танцюра та курсант 3-го курсу факультету № 3 капрал поліції Ольга Бойко у супроводі доцента кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Одеського державного університету внутрішніх справ Ольги Ткаленко взяли участь у IV Всеукраїнській науково-практичній конференції «Студентські наукові дискусії поза форматом: архітектура, економіка, право».

img_2155Конференція відбулася у славетному місті Івано-Франківськ в університеті права імені Короля Данила Галицького. Назва цього заходу обумовлена відсутністю формальних обмежень для наукових пошуків студентів. Саме такий формат дає волю студентській фантазії, оскільки вони працюють без контролю викладачів та не обмежуються науковим стилем викладу матеріалу.

img_1994За результатами наукового заходу курсанти отримали сертифікати, збірку, де вже містилися їхні наукові публікації, та посіли почесне третє місце, продемонструвавши гарні знання та високий рівень підготовки під час змагань між усіма учасниками конференції, які проходили у форматі брейн-рингу.

По закінченню всеукраїнської науково-практичної конференції доцент кафедри Ольга Ткаленко вручила представникам вишу сувенірні подарунки від нашого університету, а саме: блокноти, календарі, ручки з нашою символікою та подякувала за запрошення і теплу зустріч, а у завершенні розказала всім учасникам пленарного засідання про наш університет, про умови вступу та навчання, тим самим підвищивши цікавість до нашого вищого навчального закладу на всеукраїнському рівні.

Перейти до вмісту