• Українська
  • English
×

Представники ОДУВС провели профорієнтаційні заходи для майбутніх абітурієнтів

csc_005531 березня 2017 року за запрошенням начальника відділу освіти Овідіопольської районної державної адміністрації Катерини Григораш представники Одеського державного університету внутрішніх справ на чолі з проректором вищого навчального закладу підполковником поліції Андрієм Холостенком відвідали Овідіопольський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» з метою проведення профорієнтаційної роботи для майбутніх абітурієнтів.

dsc_0136Перед школярами виступив начальник редакційно-видавничого відділу – відповідальний секретар приймальної комісії полковник поліції Максим Ісаєнко, який детально розповів про умови вступу до ОДУВС та відповів на усі організаційні питання, які цікавили абітурієнтів.

dsc_0153Зіркою профорієнтаційного заходу став виступ команди КВК університету «Курортна зона» на районних змаганнях з КВК серед шкільних команд Овідіопольського району Одеської області, адже після нього усі присутні були у піднесеному настрої та відмітили гарний гумор наших вихованців.

dsc_0096Оскільки, в Одеському державному університеті внутрішніх справ на високому рівні знаходиться фізична підготовка, то спортсмени університету не змогли не продемонструвати вправи з рукопашного бою, які довершили картину уявлень про діяльність вищого навчального закладу.

dsc_0226Робоча група ОДУВС досить часто проводить профорієнтаційну роботу серед школярів, адже це допомагає зрозуміти, що  юрист – це справді гідно та престижно.

108Разом з цим, за сприянням заступника керівника Іллічівської місцевої прокуратури Одеської області Станіслава Карбовського та начальника Овідіопольського відділу поліції ГУНП в Одеській області Юрія Герасименка представники університету відвідали вказані підрозділи, де розповіли працівникам про dsc_0243особливості навчання в Одеському державному університеті внутрішніх справ та умови вступу до вищого навчального закладу.

Представники університету висловили щиру вдячність керівництву освітніх установ та правоохоронних органів за сприяння в організації профорієнтаційного заходу.

Перейти до вмісту