• Українська
  • English
×

Представники ОДУВС провели дві робочі зустрічі з членами делегації ООН «Жінки»

19 квітня 2018 року міжнародна консультантка Ейлін Скіннідер та національний консультант Андрій Вишневський відвідали Одеський центр первинної професійної підготовки «Академія поліції» Одеського державного університету внутрішніх справ, де разом з директором Академії Вадимом Книшовим та керівницею Центру ґендерної освіти ОДУВС Оленою Ковальовою обговорили питання включення ґендерних питань до програм первинної професійної підготовки поліцейських.

Разом з цим, 17 квітня 2018 року Олена Ковальова зустрілась з міжнародною консультанткою Ейлін Скіннідер та національним консультантом Андрієм Вишневським з метою обговорення стану забезпечення ґендерної рівності в Україні, зокрема під час підготовки здобувачів вищої освіти в Одеському державному університеті внутрішніх справ, відображення ґендерних питань у навчальних програмах підготовки поліцейських. Під час робочої зустрічі також були обговорені питання впровадження нового Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» в практичну діяльність поліцейських, особливості відповідальності за вчинення ґендерно-обумовленого насильства, зокрема насильства за ознакою статі.

ООН «Жінки» працює в Україні для підтримки уряду та громадянського суспільства в напрямку розвитку ґендерної рівності та реалізації національних та міжнародних зобов’язань щодо прав жінок. Основними напрямами діяльності структури ООН Жінки в Україні є: 1) пріоритизація ґендерної рівності в національних реформах, державному управлінні, плануванні та бюджетуванні; 2) запобігання насильству щодо жінок, та 3) підтримка реалізації повістки «Жінки, мир, безпека».

Представники ООН «Жінки» висловили своє задоволення рівнем включеності питань забезпечення ґендерної рівності та протидії ґендерно-обумовленому насильству в навчальні програми первинної професійної підготовки та підвищення кваліфікації поліцейських та подякували за конструктивні та змістовні зустрічі з представниками Одеського державного університету внутрішніх справ.

Перейти до вмісту