• Українська
  • English
×

Представники КМЄС вручили сертифікати випускникам тренінгу щодо взаємодії поліції з громадою

img_455627 квітня 2018 року в Одеському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Одеського державного університету внутрішніх справ завершився 10-денний тренінг Консультативної місії Європейського Союзу щодо взаємодії поліції з громадою для працівників ГУНП в Одеській області.

img_4557Директор Одеського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» полковник поліції Вадим Книшов та радники з питань поліції в Україні Френк Хансен і Ніна Лінде Телль вручили усім учасникам сертифікати міжнародного зразка.

Нагадаємо, що учасниками навчання стали поліцейські сектору реагування патрульної поліції Подільського відділу поліції Головного управління НП в Одеській області, а також представники науково-педагогічного складу Одеського державного університету внутрішніх справ.

img_4574Слід зазначити, що КМЄС – перша міжнародна організація, що запустила програму тренінгів щодо взаємодії поліції з громадою по всій країні. Принцип взаємодії поліції з громадою робить великий акцент на запобігання злочинності завдяки виявленню головних причин злочинів через співпрацю між поліцією, місцевою владою, представниками місцевого бізнесу, співробітниками державних установ тощо. Крім того, філософія «community policing» є ключовою для реформування правоохоронних органів, щоби вони захищали та служили громадянам. Її мета: наділити офіцера поліції найнижчої ланки правом самостійно приймати рішення та через навчання забезпечити його знаннями, необхідними для прийняття правильних рішень максимально близько до джерела проблем.

img_4581 img_4583 img_4585 img_4587 img_4590 img_4592 img_4593 img_4595 img_4579

Перейти до вмісту