• Українська
  • English
×

Представники Канадської поліцейської місії в Україні вручили сертифікати випускникам тренінгу

Сьогодні, 10 серпня, завершився тренінг Канадської поліцейської місії в Україні для представників ГУНП в Одеській області за темами: «Протидія домашньому насильству» та «Розслідування злочинів, пов’язаних з наркотичними засобами», який проходив на базі Одеського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Одеського державного університету внутрішніх справ.

img_7906img_7912Директор Одеського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» полковник поліції Вадим Книшов разом з провідними фахівцями Канадської поліцейської місії: Елісою Пурвіс, Крісті Вінстра та Люсі Беліль – вручили всім учасникам сертифікати міжнародного зразка.

За результатами тренінгу були розглянуті основні напрямки реалізації державної політики у сферах запобігання домашньому насильству та розслідування злочинів, пов’язаних з наркотичними засобами. Визначено коло суб’єктів, на яких поширюються дії Законів у цих сферах; суб’єкти, що здійснюють заходи превентивного характеру. Було звернуто увагу на спеціальні заходи щодо протидії домашньому насильству.

img_7916img_7925У завершальній частині тренінгу розглядалися питання відповідальності та контролю за дотриманням законодавства.

Кожна окрема тема обговорення включала практичну роботу в групах з презентацією напрацювань та повідомленнями тренерів.

Тренінг пройшов ефективно – в робочій та водночас дружній атмосфері, а належна організація заходу та високий рівень тренерів дозволили плідно попрацювати та отримати нові знання.
img_7915  img_7921 img_7927 img_7928 img_7929 img_7930 img_7931 img_7932 img_7934 img_7935 img_7936 img_7938

Перейти до вмісту