• Українська
  • English
×

Представники Канадської поліцейської місії в Україні вручили сертифікати учасникам тренінгу

17 серпня в Одеському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Одеського державного університету внутрішніх справ завершився тренінг представників Канадської поліцейської місії в Україні для поліцейських Управління патрульної поліції в Одеській області Департаменту патрульної поліції.

img_8066img_8079Тренери Канадської поліцейської місії Діана Ґаррісон та Тод Паркер під час занять приділяли багато уваги теорії навчання та знанням, які незабаром будуть використані поліцейськими.

Незважаючи на те, що всі учасники тренінгу – це освічені та висококваліфіковані фахівці, метою програми було вдосконалення їхніх знань та навичок у сфері взаємодії поліції з громадою, які є важливими під час забезпечення правопорядку.

img_8068img_8080Тренінг пройшов продуктивно, в атмосфері динамічного та гармонійного діалогу, учасники якого були налаштовані на отримання конкретних результатів за підсумками обговорень.

Після завершення учасники навчання отримали сертифікати про участь у тренінгу.

Нагадаємо, що з 13 по 17 серпня на базі «Академії поліції» Одеського державного університету внутрішніх справ проходив базовий тренінг, у рамках якого учасники, які працюють у місцях скупчення туристів, мали змогу покращити навички спілкування та співпраці з громадськістю.

     img_8081 img_8083 img_8084

Перейти до вмісту