• Українська
  • English
×

Представники Херсонського факультету ОДУВС увійшли до складу журі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України

У м. Херсон відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2016/17 навчальному році, який був проведений комунальним закладом «Мала Академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради за підтримки провідних вищих навчальних закладів Херсонської області.

3Таку форму позашкільної навчальної роботи спрямовано на пошук, підтримку та розвиток талановитої молоді загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів Херсонщини.

2Відповідно до наказу Управління освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації від 23.01.2017 р. № 7 «Про проведення II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у 2016/17 навчальному році» було утворено Оргкомітет та склад журі секцій. Члени журі рецензували та оцінювали науково-дослідні роботи учнів – членів міських/районних філій, наукових товариств, закладів обласного підпорядкування Херсонського територіального відділення Малої академії наук України.

5У роботі конкурсу-захисту активну участь брали представники Херсонського факультету ОДУВС: завідувач кафедри професійних та спеціальних дисциплін, к.ю.н., професор, полковник поліції Андрій Беніцький та професор кафедри професійних та спеціальних дисциплін, к.т.н., доцент Роман Бараненко. Захід проходив на базі Херсонського державного університету.

4А.С. Беніцький брав участь в роботі журі конкурсу-захисту робіт по секції «Правознавство» відділення філософії та суспільствознавства, яку очолив ректор Херсонського державного університету д.ю.н., професор В.М. Стратонов.

За результатами відкритого захисту восьми конкурсанток у секції «Правознавство» перше призове місце посіла учениця 11 класу СШ № 30 м. Херсону Вікторія Суслова з науковою роботою «Правове регулювання питань трансплантації».

1397731390_rom_man_1Р.В. Бараненко брав участь у роботі журі конкурсу-захисту робіт по секціям «Інтернет-технології та web-дизайн», «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми» відділення «Комп’ютерні науки», які очолив доцент кафедри державного управління і місцевого самоврядування Херсонського національного технічного університету, к.т.н., доцент М.О. Дурман.

За секцією «Інтернет-технології та web-дизайн» у конкурсі-захисті брали участь 2 конкурсанти, а за секцією «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми» у конкурсі-захисті брали участь 7 осіб. Перше призове місце посів учень 11 класу Ілля Кошовий з науковою роботою «Ударна установка на базі мікроконтролера Arduino з прикладною програмою».

Переможці конкурсу представлятимуть Херсонську область на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України, який відбудеться у Києві. Призерів конкурсу, які посіли другі та треті місця, було відзначено заохочуваннями.

Перейти до вмісту