• Українська
  • English
×

Представники Херсонського факультету ОДУВС увійшли до складу журі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у 2017/18 навчальному році

В м. Херсоні відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України, який був проведений комунальним закладом «Мала Академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради за підтримки провідних закладів вищої освіти Херсонської області. Таку форму позашкільної навчальної роботи спрямовано на пошук, підтримку та розвиток талановитої молоді загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів Херсонщини.

1Відповідно до наказу Управління освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації «Про проведення II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у 2017/18 навчальному році» було утворено Оргкомітет та склад журі секцій. Члени журі рецензували та оцінювали науково-дослідні роботи учнів – членів міських/районних філій, наукових товариств, закладів обласного підпорядкування Херсонського територіального відділення Малої академії наук України.

3Завідувач кафедри професійних та спеціальних дисциплін Херсонського факультету ОДУВС к.ю.н., професор полковник поліції А.С. Беніцький брав участь в роботі журі конкурсу-захисту робіт за секцією «Правознавство» відділення філософії та суспільствознавства. За результатами відкритого захисту конкурсантів у секції «Правознавство» перше призове місце посіла учениця 10 класу Херсонського академічного ліцею Діана Недоспасова з науковою роботою «Права людини у контексті Закону України “Про Поліцію”: минуле і сучасність».

Професор кафедри професійних та спеціальних дисциплін Херсонського факультету ОДУВС к.т.н., доцент Р.В. Бараненко брав участь у роботі журі конкурсу-захисту робіт за секціями «Інтернет-технології та web-дизайн», «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми» відділення «Комп’ютерні науки».

За секцією «Інтернет-технології та web-дизайн» у конкурсі-захисті брали участь 4 конкурсанти, а за секцією «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми» – 5 осіб.

Переможці конкурсу представлятимуть Херсонську область на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України, який відбудеться у м. Києві. Призерів конкурсу, які посіли другі та треті місця, було відзначено заохочуванням.

Перейти до вмісту