• Українська
  • English
×

Правове виховання молоді та профілактика правопорушень з боку неповнолітніх

img_685723 лютого 2018 року представники Одеського державного університету внутрішніх справ зустрілися з учнями випускних класів загальноосвітніх шкіл м. Біляївка.

img_6909Заходи було проведено з метою правового та національно-патріотичного виховання молодого покоління, профілактики правопорушень з боку неповнолітніх, а також роз’яснення відповідальності за вчинення правопорушень дітьми.

Особливу увагу було звернуто на правила поведінки, норми моралі та норми права, яких повинні дотримуватись всі люди, а також на види юридичної відповідальності та негативні впливи наркотичних та токсичних речовин на здоров’я підлітків.

img_6890Разом з цим, заступник відповідального секретаря приймальної комісії полковник поліції Максим Ісаєнко ознайомив школярів з умовами вступу та навчання в Одеському державному університеті внутрішніх справ, надав вичерпні відповіді на поставлені запитання.

img_7045Ні для кого не секрет, що велике значення у вихованні майбутніх правоохоронців має спеціальна фізична підготовка. Тож, не залишились поза увагою показові виступи курсантів університету – майстрів рукопашного бою.

Жвавий інтерес у всіх присутніх викликали творчі колективи університету – вокальний ансамбль «Крок до зірок» та команда КВК «Курортна зона», які вразили глядачів своїм оригінальним талантом, високою професійністю та почуттям гумору.

Представники університету висловлюють щиру вдячність керівництву Біляївського відділу поліції ГУНП в Одеській області та Управління освіти Біляївської районної державної адміністрації за сприяння в організації заходу.

img_6861 img_6873 img_6941 img_6955 img_6964 img_6972img_6881 img_6913 img_7015

Перейти до вмісту