• Українська
  • English
×

Практичне заняття з «Основ адміністративного права України» на базі поліцейської станції

29 листопада 2017 року з метою ефективного виконання завдань із забезпечення взаємозв’язку теорії і практики під час підготовки курсантів ОДУВС викладачами кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Сірко В.С. та Франковським А.Л. було проведено заняття з навчальної дисципліни «Основи адміністративного права України» з курсантами 103 взводу факультету №2 на базі поліцейської станції Приморського району м. Одеси. Під час заняття старший дільничний офіцер поліції сектору превенції Приморського відділу поліції Емма Бутенко ознайомила курсантів з наявною службовою документацією дільничного, правилами та порядком здійснення ними прийому громадян, організацією роботи з охорони публічного порядку на дільниці.

img_4199Мета заняття — навчити майбутніх правоохоронців організації та методам роботи дільничного офіцера поліції на поліцейській дільниці, порядку відкриття проваджень по зверненню громадян та іншим практичним особливостям роботи.

Також курсанти дізнались про порядок надання практичної допомоги дільничним офіцерам поліції з боку членів громадських формувань по охороні громадського порядку. Про взаємодію поліції та громадських формувань з охорони громадського порядку розповів заступник керівника громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Спецзагін «Центр» Ігор Дубчак. Він повідомив курсантам, які саме права і обов’язки є у членів формувань, як здійснюються патрулювання, а також доповів про результати спільної співпраці з поліцією щодо профілактики правопорушень та попередження злочинів з боку осіб, які перебувають на профілактичних обліках.

Кожний інформаційний блок супроводжувався роботою в діалозі із курсантами, які задавали безліч питань та висловили сподівання на подальше поєднання теорії та практики в процесі навчання.

Перейти до вмісту