• Українська
  • English
×

Популяризація професії поліцейського серед молоді

22 лютого 2018 року представники Одеського державного університету внутрішніх справ на чолі з проректором університету Олександром Ніколаєвим завітали до Нерубайського навчально-виховного комплексу “школи-гімназії” Біляївського району Одеської області.

Під час зустрічі з учнями випускних класів загальноосвітніх шкіл селищ Нерубайське та Усатове представники приймальної комісії вишу провели захід з популяризації професії поліцейського та патріотично-правового виховання молоді. Вони розповіли про умови вступу і навчання у закладі вищої освіти та продемонстрували відеоролик про Одеський державний університет внутрішніх справ. Також представник Біляївського  відділу поліції ГУНП в Одеській області – начальник сектору кадрового забезпечення капітан поліції Сурженко Наталя Олександрівна розповіла про особливості формування особистої справи для вступу до нашого вишу.

Після інформаційного блоку увагу глядачів прикували творчі колективи ОДУВС: вокальна студія «Крок до зірок» та команда КВК «Курортна зона», які виступили перед майбутніми абітурієнтами, представивши прекрасну концертну програму, й охоче були підтримані щирими посмішками та заслуженими оплесками. Крім цього, учням було продемонстровано показовий виступ майстрів рукопашного бою у виконанні спортсменів університету.

Зустріч відбулася за сприяння директора Нерубайського навчально-виховного комплексу “школи-гімназії” Біляївського району Одеської області Забруцької Світлани Петрівни та керівництва Біляївського  відділу поліції ГУНП в Одеській області.

Тож, по закінченню заходу учні та вчителі висловили вдячність за отримані нові знання та цікаве і всебічне ознайомлення з провідним закладом вищої освіти.

       

Перейти до вмісту