• Українська
  • English
×

ПОЧЕСНИЙ ПРОФЕСОР ОДЕСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ

Рішенням Вченої ради Одеського державного університету внутрішніх справ (протокол від 23.09.2016 р. № 2) звання «Почесний професор Одеського державного університету внутрішніх справ» присвоєно доктору юридичних наук, професору, генерал-майору міліції у відставці Водьку Миколі Петровичу.

1Микола Петрович – знаний в Україні і світі науковець та практичний діяч, адже має значний досвід практичної роботи на керівних посадах в оперативних підрозділах органів внутрішніх справ. До 1991 року очолював Головне управління карного розшуку МВС СРСР. Випускник Одеської спеціальної середньої школи міліції 1956 р. Пройшов шлях від курсанта до генерала.

За час науково-педагогічної діяльності опубліковано понад 200 його робіт, у тому числі  «Чому так довго шукали Чикатила?», «Оперативно-розшукова діяльність органів внутрішніх справ України», «Організація комплексних заходів боротьби з рецидивною злочинністю», «Правові та організаційні основи оперативно-розшукової діяльності по боротьбі з організованою злочинністю», «Формування політики протидії кримінальним правопорушенням в Україні (оперативно-розшуковий аспект)» тощо.

Відомий науковець з 2007 року працює в Одеському державному університеті внутрішніх справ, де веде активну науково-педагогічну роботу, рецензує і опонує наукові роботи, керує підготовкою кандидатів і докторів наук. Тож, будучи випускником 1956 року Одеської спеціальної середньої школи міліції, він й сьогодні не залишає стіни рідної альма-матер.

Микола Петрович удостоєний багатьох державних нагород, нагороджений іменною зброєю, Почесною грамотою Верховної Ради України, є учасником ліквідації наслідків катастрофи на ЧАЕС та учасником бойових дій, має звання «Заслужений працівник МВС», член Всеукраїнської асоціації науковців та фахівців у сфері оперативно-розшукової діяльності.

 ВІТАЄМО ШАНОВНОГО МИКОЛУ ПЕТРОВИЧА З ВІДЗНАКОЮ !

Перейти до вмісту