Почесні нагороди науковців університету з нагоди Дня науки

24 травня 2017 року в Будинку вчених відбулися урочистості з нагоди святкування Дня науки, під час яких почесні нагороди отримали представники науково-педагогічного складу Одеського державного університету внутрішніх справ.

Організатором заходу виступила Рада ректорів ВНЗ Одеського регіону.

Привітати працівників вищих навчальних закладів, академічних та галузевих науково-дослідних установ і організацій прийшли керівники міста й області: голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов, Одеський міський голова Геннадій Труханов та голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський, а також інші почесні гості.

У цей день за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, плідну наукову та педагогічну діяльність, вагомий особистий внесок у розвиток освіти і науки, підготовку висококваліфікованих фахівців, впровадження наукових досягнень у виробництво та з нагоди відзначення Дня науки Почесною грамотою виконавчого комітету Одеської міської ради нагороджено завідувача кафедри державно-правових дисциплін ОДУВС доктора юридичних наук, професора Дмитра Калаянова.

Також за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки та з нагоди Дня науки почесною грамотою Одеської обласної ради нагороджено завідувача кафедри оперативно-розшукової діяльності ОДУВС кандидата юридичних наук, доцента підполковника поліції Сергія Андрусенка.