• Українська
  • English
×

ПОЧАТОК ТАБІРНОГО ЗБОРУ У ХЕРСОНСЬКОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

14 серпня 2017 року розпочався табірний збір з вчорашніми кандидатами на навчання до Херсонського факультету ОДУВС, які успішно склали цьогорічні вступні випробування та котрих наказом ректора університету по особовому складу зараховано курсантами 1-го курсу.

Перший день ще вчорашніх випускників школи розпочався з проведення ранкової зарядки – за дзвінкою командою чергового по курсу «Курс, підйом» курсанти організовано вперше прокинулися від сну в нових для них стінах спального приміщення навчального закладу, оперативно одяглися в однострій та вишикувалися на стройовому плацу.

Загальнофізичні вправи, які старанно виконувались всіма без винятку, а також крос у складі взводу забезпечили заряд бадьорості семидесятип’яти юнакам та дівчатам на весь день. Навчальне заняття з особовим складом курсу на тему: «Порядок проведення ранкової фізичної зарядки» проведено доцентом кафедри спеціальної фізичної та вогневої підготовки Тарасом Вайдою.

Під час відкриття табірного збору першокурсники ознайомилися з керівництвом факультету та навчального курсу, а також з науково-педагогічним складом, який з перших днів допомагатиме їм успішно адаптуватися до специфічних умов навчання у відомчому навчальному закладі МВС України.

На практичних заняттях курсанти 1-го курсу нового набору старанно вивчатимуть основи загальноправової, вогневої, тактичної, психологічної, загальної та спеціальної фізичної підготовки, освоюватимуть заходи безпеки та медико-санітарні знання з надання долікарської допомоги.

Також курсанти отримають поради й рекомендації досвідчених науковців щодо використання набутих знань під час подальшого навчання та проходження служби в підрозділах Національної поліції України. Ці знання та вміння сприятимуть формуванню у поліцейських навичок застосування тактичних прийомів та дій в екстремальних ситуаціях в умовах підвищених фізичних і психологічних навантажень, вихованню психологічної стійкості та згуртованості, фізичному загартуванню та удосконаленню їх особистісних професійно-важливих якостей.

У другій половині дня з особовим складом 1-го курсу традиційно проведено первинні інструктажі з охорони праці, із заходів безпеки при поводженні з вогнепальною зброєю та медичний огляд.

Також керівництвом курсу розпочато роботу щодо виявлення серед перемінного особового складу здібностей до художньої самодіяльності, образотворчого мистецтва, спорту тощо, які курсанти вже в найближчому майбутньому зможуть продемонструвати при проведенні огляду-конкурсу художньої самодіяльності.

Невід’ємною частиною табірного збору є проведення з особовим складом занять зі стройової підготовки, завдяки яким формується злагодженість курсантського підрозділу, почуття колективізму, стройова виправка правоохоронця, що завжди відрізняє в кращий бік першокурсників нашого навчального закладу від їх товаришів, які вступили та навчаються у цивільних вишах. Результати цих тренувань незабаром зможуть побачити і батьки юнаків та дівчат під час святкування Дня знань та складання новобранцями відомчого закладу Присяги працівника поліції на вірність Українському народові.

Тож побажаємо першокурсникам успіхів у навчанні, достойно нести високе й почесне звання курсанта Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ впродовж всього життя.

Хай їм щастить на ниві правоохоронної діяльності.

Вайда Тарас, Херсонський факультет

Перейти до вмісту