ПОЧАТОК НАВЧАЛЬНОГО РОКУ У ШКОЛІ − ПЕРШИЙ ЕТАП ПРОФОРІЄНТАЦІЙНОЇ РОБОТИ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ

29 серпня 2017 року на запрошення адміністрації навчально-виробничого комплексу «Школа-ліцей журналістики, економіки та права» № 29 Херсонської міської ради (м. Херсон) викладачі Херсонського факультету ОДУВС з метою проведення профорієнтаційної роботи відвідали батьківські збори, котрі в цьому навчальному закладі у випускних класах традиційно проводяться напередодні початку навчального року.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAЗавідувач кафедри професійних та спеціальних дисциплін Андрій Беніцький і доцент кафедри спеціальної фізичної та вогневої підготовки Тарас Вайда ознайомили батьків потенційних вступників для навчання у Херсонському факультеті з історією навчального закладу, умовами навчання курсантів, студентів та слухачів, матеріально-технічною базою Херсонського факультету − аудиторним фондом, спальними та побутовими приміщеннями, в котрих навчаються та проживають курсанти протягом першого року навчання, охарактеризували можливості спортивної зали та стрілецького тиру для фізичної та вогневої підготовки правоохоронців, забезпеченість їдальнею, комп’ютерним класом, загальною та спеціальною бібліотеками тощо.

У бесіді із батьками науково-педагогічними працівниками факультету окремо було приділено увагу особливостям реєстрації випускників загальноосвітніх навчальних закладів для проходження зовнішнього незалежного тестування, а також правилам та умовам вступу до нашого вищого навчального закладу зі специфічними умовами навчання.

Багато запитань, які були задані присутніми батьками цьогорічних одинадцятикласників під час зустрічі, свідчать про зацікавленість їх дітей та бажання старшокласників навчатися у Херсонському факультеті ОДУВС як навчальному закладі, де можна здобути престижну професію юриста чи правоохоронця.

З метою удосконалення самостійної цілеспрямованої фізичної підготовки абітурієнтів доцентом Тарасом Вайдою було охарактеризовано порядок виконання та оцінювання нормативів, які передбачені під час вступу на спеціальності «Право» та «Правоохоронна діяльність», та котрі складають кандидати на навчання під час перевірки рівня фізпідготовки в ГУНП в областях чи під час безпосереднього проведення конкурсу фізичних здібностей серед абітурієнтів.

Адміністрації закладу та батькам учнів 11 класів надані інформаційні буклети про Херсонський факультет, запрошено їх разом з дітьми на наступні Дні відкритих дверей, котрі будуть регулярно проводитись кожного місяця до закінчення навчального року.

Цей та інші профорієнтаційні заходи, котрі будуть проводитися спільно з навчально-виробничим комплексом «Школа-ліцей журналістики, економіки та права» № 29 м. Херсона Херсонської міської ради, стали можливими завдяки укладеному договору про творче співробітництво між навчальними закладами, адже в цій взаємовигідній співпраці зацікавлені обидві сторони.

Тарас Вайда, Херсонський факультет