• Українська
  • English
×

Підвищення кваліфікації працівників поліції ГУНП в Одеській області

19 вересня в Одеському державному університеті внутрішніх справ завершились курси короткострокового підвищення кваліфікації працівників кримінальної поліції ГУНП в Одеській області та поліцейських перед призначенням на керівну посаду, в тому числі вищу керівну посаду, ніж попередня.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Забезпечували освітній процес протягом навчання з підвищення професійної майстерності 82-х поліцейських досвідчені викладачі, які закріпили та оновили необхідні знання, уміння та навички з урахуванням специфіки та профілю службової діяльності.

Зосередили увагу працівників Національної поліції на ефективній комунікації; взаємодії поліції та суспільства; антикорупційному законодавстві; організації й тактиці розкриття злочинів проти власності, крадіжок, грабежів, розбоїв та розшуковій роботі.

Впродовж трьох днів правоохоронці слухали лекції, складали практичні тестові завдання зі знання законодавства та розв’язували практичні ситуації, дотичні до діяльності поліцейських.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Перейти до вмісту