Підведено підсумки конкурсу #ОДУВС співає

З 27 березня 2020 року в університеті проходив вокальний конкурс «ОДУВС співає», для участі в якому необхідно було записати відео з виконанням пісні, чи знайти запис з нещодавнього свого виступу та надіслати на електронну адресу vsgroduvs@ukr.net (відділення соціально-гуманітарної роботи відділу кадрового забезпечення) до 07 квітня 2020 року включно. За бажанням учасники могли викладати відео в соц. мережах з відмітками @oduvs та #ОДУВС_співає.

В конкурсі взяли участь курсанти, студенти та абітурієнти університету (15 осіб).

8 квітня було визначено переможців конкурсу, а саме:

І місце:

– Валерія Кожокару – студентка 2-го курсу факультету № 1 навчально-наукового інституту права та кібербезпеки;

– Іванна Батенко – студентка 2-го курсу факультету № 1 навчально-наукового інституту права та кібербезпеки.

ІІ місце:

– рядовий поліції Мар’яна Гева, курсант 1-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності;

– Анна Рошка, студентка 2-го курсу факультету № 1 навчально-наукового інституту права та кібербезпеки.

ІІІ місце:

– рядовий поліції Ірина Бєну, курсант 2-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності.

Вітаємо переможців конкурсу із вдалими результатами та бажаємо подальших творчих перемог!