• Українська
  • English
×

ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ МАЄ ВІДПОВІДАТИ ВИМОГАМ СУЧАСНОСТІ, – ОЛЕКСІЙ ТАХТАЙ

img_7327Про це державний секретар Міністерства внутрішніх справ України Олексій Тахтай заявив 7 червня під час наради за участю голови Національної поліції Сергія Князєва, заступника глави НПУ Костянтина Бушуєва та представників вищих навчальних закладів, що здійснюють підготовку поліцейських.

img_7256Олексій Тахтай наголосив на доцільності перегляду навчальних планів у відомчих вишах, що здійснюють підготовку поліцейських. «Теорія відірвалася від практики. Ми вчимо наших курсантів тим методам і способам, які не відповідають нинішнім сучасності і дійсності», – сказав Олексій Тахтай.

Під час наради присутні обговорили проблемні питання щодо навчання та перепідготовки працівників кримінального блоку.

img_7239Глава Нацполіції Сергій Князєв переконаний, що змін потребує підхід до набору, навчання та направлення на службу в поліцію оперативних працівників. «Реформа кримінальної поліції – це основний «важіль» правоохоронної системи. У навчанні майбутніх поліцейських ми повинні рухатися до нової моделі підготовки працівників кримінального блоку. Ми змінюємо підхід кримінальної поліції, переходимо на новітні технології», – сказав Сергій Князєв, додавши, що у відомчих вишах має провадитися підготовка за фахом «кримінальний аналіз».

img_7288_-2За словами керівника Національної поліцій, тоді як увесь світ користується електронними додатками й іноземні правоохоронці на збір необхідної інформації витрачають лише кілька діб, в Україні початкова інформація збирається старими способами, що забирає набагато більше часу.

pm675image004Окремо Сергій Князєв відзначив позитивні результати експерименту щодо призначення патрульних на посади підрозділів боротьби з незаконним обігом наркотиків. «Це був перший крок. Особовий склад повинен бачити перспективу», – сказав Сергій Князєв, підкресливши, що навчальні заклади повинні бути готові приймати на навчання мотивованих, з досвідом роботи поліцейських.

Своєю чергою заступник голови Нацполіції Костянтин Бушуєв зазначив, що викладачі у навчальних закладах повинні мати стаж роботи «на землі», у практичних підрозділах: «Ми маємо розуміти, що теорія без практики не важить нічого, а практика без теорії схожа на злочин».

Департамент комунікації МВС України

Перейти до вмісту