• Українська
  • English
×

ПІД ЧАС ТАБІРНОГО ЗБОРУ КУРСАНТИ ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ БЕРУТЬ АКТИВНУ УЧАСТЬ У СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНИХ ТРЕНІНГАХ ТА СПОРТИВНО-МАСОВІЙ РОБОТІ

На виконання плану організаційної та виховної роботи з курсантами 1-го курсу набору 2017 року науково-педагогічним складом Херсонського факультету ОДУВС протягом першого тижня «курсу молодого бійця» проведено ряд організаційно-виховних заходів, які були спрямовані на вивчення особистісних професійно важливих якостей та творчих здібностей перемінного особового складу, формування почуття колективізму серед правоохоронців новостворених навчальних підрозділів, в тому числі й в умовах їх діяльності при підвищених фізичних та психологічних навантаженнях.

Реалізація системи психологічного супроводження першокурсників передбачала їх залучення до роботи у формі соціально-психологічних тренінгів, які протягом першого тижня проведені психологом факультету Колесниковою А.В. Зокрема, курсанти брали активну участь у таких тематичних заняттях з використанням тренінгових технологій, як «Етика поведінки та службових взаємовідносин» (окремо для особового складу жіночої та чоловічої статі), «Адаптація до умов навчання у ВНЗ МВС, первинна профілактика суїцидальної поведінки», «Наркотична хвороба – плата за задоволення. Профілактика зараження ВІЛ/СНІД серед людей у формі» та «Формування групової єдності». Варто зазначити, що всі заняття з використанням тренінгових технологій проходили цікаво, сприяли налагодженню міжособистісної взаємодії курсантів у навчальних взводах, давали можливість новобранцям творчо проявити почуття взаємодопомоги та були націлені на удосконалення їх комунікації.

Також протягом цього періоду первинної адаптації до умов поліцейської служби з курсантами 1 курсу викладачами кафедри спеціальної фізичної та вогневої підготовки проведено заняття щодо ознайомлення першокурсників з роботою спортивних секцій з боротьби самбо, дзюдо та рукопашного бою, перші бажаючі вже записалися до їх складу.

18 серпня 2017 року організовано спортивні змагання з перетягування канату окремо серед команд дівчат та юнаків. Всього у змаганнях взяло участь біля 50 першокурсників навчального закладу, не рахуючи емоційних та зацікавлених у перемозі своїх команд вболівальників-одногрупників. Першість проходила за правилами кругової системи – кожна команда навчального підрозділу мала можливість помірятися силами зі всіма іншими. Переможець визначався за найбільшою кількістю отриманих перемог. За результатами впертої боротьби переконливу перемогу здобув найбільш згуртований та тактично підготовлений колектив − курсанти 111 навчального взводу (капітан команди дівчат − Даяна Піхотіна, капітан команди хлопців – Владислав Пономаренко).

19 серпня 2017 року проведена першість табірного збору з армреслінгу серед хлопців та дівчат. Завдання цих змагань − виявити у чесному двобої найсильніших юнаків та дівчат. Так, переможцем серед юнаків став курсант 111 навчального взводу Владислав Пономаренко, а серед дівчат − курсантка 109 навчального взводу Олена Спиця. У кожному протиборстві між спортсменами точилася вперта, безкомпромісна та азартна боротьба, під час котрої вболівальники активно підбадьорували представника свого підрозділу.

20 серпня 2017 року проведена першість табірного збору з волейболу − спортивної гри, котра будується на тактичному взаєморозумінні між членами команди та їх злагодженій колективній роботі. Тут святкували перемогу курсанти 109 навчального взводу – і команда дівчат (капітан команди – Вероніка Кириченко), і команда хлопців (капітан команди – Віталій Капінус).

Безпосередні спортсмени-учасники змагань та глядачі зробили для себе висновок – позитивний результат залежить не тільки від прикладених зусиль чи бажання перемоги окремого члена команди, а в першу чергу від згуртованості та злагодженості дій всіх членів колективу навчального підрозділу.

Переможці та призери першостей будуть відзначені дипломами, котрі вручатиме керівництво Херсонського факультету під час підведення підсумків табірного збору напередодні Дня знань.

Вітаємо переможців та призерів.

Бажаємо молодим поліцейським подальших успіхів у професійному становленні.

Тарас Вайда, Херсонський факультет

Перейти до вмісту