• Українська
  • English
×

«Перспективи участі юридичного клінічного руху у боротьбі з корупцією»

1455286829_608 лютого 2016 року студент Одеського державного університету внутрішніх справ відвідав З’їзд Асоціації юридичних клінік України  (м. Київ), де взяв участь у роботі науково-практичного семінару «Перспективи участі юридичного клінічного руху у боротьбі з корупцією», що тривав протягом чотирьох днів.

У цей день до столиці з’їхались фахівці та експерти по боротьбі з корупцією зі всієї країни.

 Першим, хто поділився своїми думками і дав професійну оцінку, став професор кафедри кримінального права та кримінології юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, експерт ГО «Реанімаційний пакет реформ» Микола Хавронюк, який виступив з доповіддю про новели  антикорупційного законодавства та перезавантаження системи антикорупційних органів України.

Далі слово для виступу було надано Наталії Корчак, члену Національного агентства з питань запобігання корупції, яка розповіла про Концепцію діяльності Національного агентства та перспективи співпраці з ним як органів державної влади, так і громадян України.

У свою чергу, спеціаліст з питань боротьби з корупцією Консультативної місії Європейського Союзу Сергій Деркач озвучив антикорупційні ініціативи Місії та можливості співпраці, а саме: було виділено основні пріоритети Консультативної місії ЄС (розмежування повноважень, громадський порядок, взаємодія поліції з громадою, кримінальні розслідування та управління персоналом).  

1455285609_3-1Завершився перший день роботи доповіддю Зої Загиней, завідувача відділу Національної академії прокуратури України, яка розповіла про застосування адміністративної відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією.

     Наступного дня, під час з’їзду Асоціації юридичних клінік України, голова Асоціації Віталій Єлов виступив зі звітом про діяльність Асоціації юридичних клінік за 2015 рік. Також на порядку денному: обговорювалося питання включення нових членів до Асоціації; було обрано нове правління і голову Асоціації, а на завершення  з’їзду – одноголосно прийнято рішення про внесення змін до статуту Асоціації та подачу документів для її реєстрації як юридичної особи тощо.

Перейти до вмісту