• Українська
  • English
×

ПЕРЕМОГА ВИХОВАНЦЯ ОДУВС У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ НАУКОВИХ РОБІТ МВС УКРАЇНИ

2 3   Курсант Одеського державного університету внутрішніх справ, який виконував наукове дослідження на кафедрі кібербезпеки та інформаційного забезпечення, посів перше місце в Конкурсі наукових робіт серед закладів вищої освіти МВС України.

За умовами конкурсу, який проходив на базі Львівського державного університету внутрішніх справ, курсант 2-го курсу факультету № 2 Владислав Таранюк публічно виступив та доповів учасникам Фестивалю науки основні результати свого дослідження.

45Наукова робота Владислава Таранюка на тему «Кіберпростір як джерело оперативної інформації для правоохоронних органів» (науковий керівник Ісмайлов К.Ю.) спрямована на вдосконалення діяльності оперативних співробітників органів Національної поліції України в протидії інтелектуальної злочинності та становить цінність як для здобувачів вищої освіти та науково-педагогічного складу, так і для практичних працівників Міністерства внутрішніх справ, Міністерства оборони України, Служби безпеки України, прокуратури та суду, так як має високий практичний рівень та суттєву практичну значущість. Напрацювання Таранюка В.В., які викладені в науковій роботі, є рішеннями на виклики сьогодення в частині використання пошукових систем Google, Yandex та соціальних мереж.

67Необхідно відмітити, що досягти практичної складової в роботі Таранюку В. допомогло залучення його останні півтора року до роботи в Центрі моніторингу кіберпростору кафедри кібербезпеки та інформаційного забезпечення університету.

Доречно вказати про те, що ще один представник Центру моніторингу кіберпростору Володимир Русавський посів 2-ге місце в цьому ж конкурсі з науковою роботою на тему «Офшорні фінансові юрисдикції та легалізація злочинних доходів» (науковий керівник Маковій В.П.).

 

ВІТАЄМО  З  ПЕРЕМОГОЮ !

Перейти до вмісту