• Українська
  • English
×

Перемога курсанта ОДУВС у «Миколаївському напівмарафоні – 2017»

22 квітня 2017 року в м. Миколаїв на площі Соборній відбувся «Миколаївський напівмарафон – 2017», у якому здобула перемогу курсант Одеського державного університету внутрішніх справ.

Спортивний захід зібрав близько 400 учасників, серед яких були як спортсмени, так і звичайні громадяни різного віку та професій. Змагання були дуже затяті і ніхто не бажав віддавати перемогу.

Спортсменам, які брали участь у змаганнях, були представлені дистанції на 5000, 10000 та 21000 метрів. Курсант 2-го курсу факультету № 3 Марія Радько, яка брала участь у забігу в абсолютній категорії на дистанції 5000 метрів, посіла 1-ше місце і була нагороджена пам’ятним дипломом та медаллю.

0-02-05-5d57480583f5f6bbbd96068892054857ac090b95f2f21752627be8fa6c308c8c_fullРазом з цим, приємно відзначити, що призером змагань також став випускник нашого вищого навчального закладу Олександр Крижевич, який на дистанції 21000 метрів посів почесне 3-тє місце.

Слід відмітити, що проведення таких заходів не лише розвиває спортивний інтерес учасників, а й пропагує здоровий спосіб життя. Тож, сподіваємось, що такі змагання будуть проходити частіше і закликати не лише професійних спортсменів, а й молодь займатися улюбленим видом спорту.