• Українська
  • English
×

Перемога команди ОДУВС у XIІI Всеукраїнських змаганнях з кримінального права та процесу «Майстерність судової промови»

25-26 листопада 2017 року на базі Одеського державного університету внутрішніх справ відбулись XIІI Всеукраїнські змагання з кримінального права та процесу «Майстерність судової промови», у яких взяли участь чотири команди курсантів та команда студентів нашого вишу.

Даний турнір сприяє практичному застосуванню студентами знань з кримінального процесуального права, з дисциплін «Прокурорський нагляд» та «Участь адвоката у кримінальному процесі», а також допомагає розвинути ораторські здібності, навички виголошення судових промов та підвищує професійний рівень молодих юристів.

Організаторами заходу виступили Одеський осередок Ліги студентів Асоціації правників України та Одеський державний університет внутрішніх справ.

До відбіркового етапу в якості суддів були залучені юристи, вчені з багаторічним досвідом роботи. ОДУВС був представлений к.ю.н. Олегом Капіцею; доцентом, к.п.н. Юлією Шмаленко; к.ю.н. Ганною Тетерятник;  к.ю.н. Ганною Мудрецькою; професором, к.ю.н. Сергієм Смоковим та викладачем кафедри кримінального процесу ОДУВС Олександром Ворсуляком.

Змагання є дуже цікавими для студентства, підтвердженням чому стала участь 18-ти команд з усієї України. Кожна команда могла бути представлена тільки двома учасниками – студентом-обвинувачем та студентом-захисником, які представляли суддям свої промови.

Наш університет представляли п’ять команд, а саме:

– «Victory»: Таїсія Бабенко та Ольга Бойко (курсанти 4-го курсу факультету № 3);

– «Інь і Ян»: Вікторія Рекечинська та Сніжана Шурак (курсанти 4-го курсу факультету № 3);

– «Нові центуріони»: Ганна Симонова та Богдана Іщук (курсанти 4-го курсу факультету № 3);

– «Процесуалісти»: Влодимир Гнасевич та Марія Литовська (курсанти 4-го курсу факультету № 3);

– «Абсолют»: Олег Руколь та Володимир Сердюк (студенти 4-го курсу факультети № 4).

Фінал змагань відбувався у справжньому залі судових засідань в апеляційному суді Одеської області. У фіналі учасники демонстрували свої знання та вміння з кримінального процесу та судової промови. Результатом напруженої боротьби стало визначення переможців.

Переможцем змагань стала команда «Нові центуріони» у складі Ганни Симонової та Богдани Іщук.

Захід став цікавим та корисним не тільки для студентства, а за враженнями журі – і для досвідчених юристів. На урочистому закритті сертифікати отримали усі учасники та судді змагань.

Ми щиро вітаємо наших курсантів із перемогою та бажаємо їм успіхів у навчанні та подальшій професійній діяльності!

 

 

Перейти до вмісту