• Українська
  • English
×

Ознайомлення курсантів 1-го курсу Херсонського факультету ОДУВС з роботою підрозділів ГУНП в Херсонській області

З 03 по 15 липня 2017 року кафедрою професійних та спеціальних дисциплін Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ було проведено ознайомчу практику для курсантів першого курсу.

3-torg-lyudmiВикладачі кафедри професійних та спеціальних дисциплін і працівники практичних підрозділів ГУНП у Херсонській області прочитали курсантам лекції про систему та структуру правоохоронних органів України, основи управління органів Національної поліції України, діяльність спеціальних установ поліції, конвоювання затриманих та взятих під варту осіб, роботу інспекторів поліції, які забезпечують охорону громадського порядку, діяльність патрульної поліції, взаємодію підрозділів Національної поліції з іншими правоохоронними органами та ін.

6vibohotehn-vДля курсантів було організовано екскурсії до підрозділів Головного управління Національної поліції в  Херсонській області.

05 липня 2017 року в Ізоляторі тимчасового тримання № 1 при ГУНП у Херсонській області курсантам розказали про специфіку роботи, порядок виконання службових обов’язків співробітниками підрозділу ІТТ, призначеного для тимчасового утримання осіб, затриманих за підозрою у вчиненні злочину.

2-karn-rozshuk07 липня 2017 року керівники Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, та Управління карного розшуку при ГУНП у Херсонській області розповіли курсантам про структуру й організацію діяльності своїх служб та взаємодію з іншими підрозділами поліції, про особливості розкриття злочинів проти особи, запобігання кримінальним правопорушенням, пов’язаним з нелегальною міграцією та ін. Працівники карного розшуку також продемонстрували можливості поліграфа у розкритті злочинів.

5-situat-tsentr10 липня 2017 року курсанти ознайомились зі структурою, функціями та особливостями роботи Чергової частини та Ситуаційного центру при ГУНП у Херсонській області. Їм було наведено приклади обробки запитів, які надходять до Чергової частини, а у Ситуаційному центрі розповіли про фактори, що впливають на прийняття рішень та заходи реагування на події.

11 липня 2017 року курсанти мали нагоду побачити протипіхотну осколкову міну типу ПОМ-1с, навчальні міни-пастки МС-3 та МС-4, мінометну міну калібру 50 мм, тротилові шашки, корпус реактивної протитанкової гранати РПГ–26, саморобні вибухові пристрої та ін. у Вибухотехнічному відділі при ГУНП у Херсонській області, керівник якого Покушалов А.В. розповів про його діяльність.

12 липня 2017 року в Управлінні інформаційного забезпечення при ГУНП у Херсонській області курсанти отримали відомості про роботу служби «102» ГУНП у Херсонській області, відвідали відділи оперативного інформування, оперативного обліку, статистики та звітності, сектору довідкового обліку.

Курсанти мали нагоду поставити питання своїм майбутнім наставникам і колегам.

gunp-herson

Перейти до вмісту