• Українська
  • English
×

Освітній процес з підвищення кваліфікації поліцейських

6-7 серпня в Одеському державному університеті внутрішніх справ пройшли короткострокові курси підвищення кваліфікації працівники Управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП та відділів (секторів) моніторингу ВП ГУНП в Одеській області.

????????????????????????????????????Підвищення кваліфікації поліцейських проводиться з метою професійного зростання працівників, підвищення їх професіоналізму та культури, компетентності й відповідальності у виконанні своїх функціональних обов’язків. До участі у навчанні залучалися викладачі Одеського державного університету внутрішніх справ, які довели останні зміни антикорупційного законодавства та ознайомили присутніх з міжнародними стандартами у сфері дотримання прав людини, попередження фактів жорстокості, катування, нелюдського поводження або такого, що принижує честь та гідність людини тощо.

????????????????????????????????????Під час проведення навчальних занять обговорювалися актуальні питання в різних напрямках оперативно-службової діяльності, таких як порядок ведення єдиного обліку в органах поліції заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події; ситуаційний центр як організаційна форма взаємодії підрозділів для забезпечення координації та управління силами і засобами поліції в разі ускладнення оперативної обстановки або виникнення надзвичайних ситуацій; організація та порядок проведення поліцейських операцій з розшуку й затримання озброєних та інших осіб, які вчинили суспільно небезпечне діяння; організація роботи чергової служби поліції.

Сьогодні, за підсумками короткострокових курсів підвищення кваліфікації, поліцейські  отримали відповідні сертифікати, після чого продовжать свою службу в лавах Національної поліції України.
????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Перейти до вмісту