• Українська
  • English
×

ОДУВС вкотре гостинно зустрів майбутніх вступників

27 та 28 квітня 2017 року Одеський державний університет внутрішніх справ гостинно відкрив двері для випускників міських загальноосвітніх шкіл та шкіл Одеської області.

Тож, 27 квітня традиційно захід такого масштабу розпочався у головному корпусі закладу вищої освіти, де від початку майбутні абітурієнти разом з батьками мали змогу поспілкуватись з представниками ОДУВС та заповнити реєстраційні листи.

Також усі присутні мали змогу послухати про правила вступу до закладу вищої освіти у 2017 році, про багатогранність діяльності ОДУВС, потужний юридичний потенціал науково-педагогічного складу та поставити питання, які виникали під час бесіди.

28 квітня День відкритих дверей пройшов на навчально-побутовому корпусі університету, де гості не лише прослухали лекцію про вступ до Одеського державного університету внутрішніх справ у 2017 році, а й ознайомилися з умовами проживання, проходження служби та навчання курсантів.

Позитивні емоції подарували гостям творчі колективи ОДУВС, які виступили з прекрасною концертною програмою та були підтримані заслуженими оплесками глядачів.

Від щирого серця дякуємо всім, хто знайшов час завітати до університету. Ми маємо велику надію, що вже цього року хтось із цих молодих людей обов’язково поповнить лави нашого  закладу вищої освіти.

Перейти до вмісту