• Українська
  • English
×

ОДУВС відвідав регіональний координатор Проекту «ДІЯ-ЄС»

img_593512 червня до Одеського державного університету внутрішніх справ завітав регіональний координатор Проекту «ДІЯ-ЄС: Заходи ЄС з питань протидії наркотикам та організованій злочинності, інтенсивне співробітництво та нарощування потенціалу для боротьби з організованою злочинністю у сфері наркоторгівлі вздовж героїнового маршруту» Хосе Мануель Колодрас.

img_5956Загальна мета Проекту «ДІЯ-ЄС» – сприяти запобіганню та ефективній боротьбі з організованою злочинністю, у тому числі із незаконним обігом наркотиків вздовж так званого «героїнового маршруту».

У ході зустрічі з керівництвом університету іноземного фахівця ознайомили з функціонуванням в ОДУВС науково-дослідної лабораторії з проблемних питань наркозлочинності, в рамках роботи якої розробляється Державна стратегія боротьби з наркозлочинністю.

img_5945Проректор університету кандидат юридичних наук, доцент підполковник поліції Андрій Холостенко також звернув увагу регіонального координатора на те, що для підвищення ефективності виконання завдань, покладених на підрозділи Національної поліції, в серпні 2017 року в університеті було відкрито першу на території України Науково-дослідну лабораторію з проблемних питань кримінального аналізу, яка, співпрацюючи з Консультативною Місією Європейського Союзу, здійснює адаптацію до потреб Національної поліції кращих міжнародних практик застосування методів кримінального аналізу в розслідуванні кримінальних проваджень.

img_5943Під час зустрічі обговорювались питання проведення спільних заходів щодо протидії наркозлочинності, а також визначено напрями подальшої співпраці, зокрема, погоджено питання щодо проведення на базі Одеського державного університету внутрішніх справ тренінгів для працівників підрозділів протидії наркозлочинності зі всієї України.

img_5948Слід відзначити, що проект «ДІЯ-ЄС» направлений на створення можливостей для збільшення регіональної та міжрегіональної співпраці і координації між правоохоронними органами у сфері протидії організованій злочинності і наркотрафіку вздовж героїнового маршруту, а також на підтримку розроблення наркополітики і заходів зі зменшення попиту на наркотики.

Тож можна заначити, що зустріч відбулась в атмосфері конструктивного діалогу та ймовірного початку співпраці, що стане запорукою досягнення поставлених цілей.

Перейти до вмісту