• Українська
  • English
×

ОДУВС відвідали представники Академії поліції Республіки Чорногорія

З 25 по 29 вересня 2017 року в рамках «Програми обміну поліцейськими 2017» Європейського поліцейського коледжу (CEPOL) Одеський державний університет внутрішніх справ зі зворотнім візитом відвідали представники Академії поліції Республіки Чорногорія Сніжана Кадович та Бобан Саранович.

У ході візиту відбувся ряд робочих зустрічей з керівництвом ОДУВС, під час яких іноземних гостей ознайомили зі структурою та матеріально-технічною базою ОДУВС, а також з основними напрямками, за якими здійснюється підготовка курсантів та студентів ОДУВС як типового ВНЗ поліцейської системи освіти України.

Гостям було продемонстровано можливості мультимедійного тиру та передовий винахід співробітників університету – приціл телевізійний для вогнепальної зброї «Мигдаль-2АК», а також бібліотеку Одеського державного університету внутрішніх справ.

Бобан Саранович та Сніжана Кадович взяли активну участь у робочій зустрічі з деканатом факультету №2 ОДУВС, а також з представниками наукових гуртків ОДУВС – «Фортеця права» (кафедра адміністративного права та адміністративного процесу, керівник – Сергій Баранов) та «Правоохоронець» (кафедра кібербезпеки та інформаційного забезпечення, керівник – Ольга Косаревська). Курсанти та студенти – представники наукових гуртків – мали можливість дізнатись у гостей про особливості відбору до поліції у Республіці Чорногорія, особливості навчання в Академії поліції та презентували власні досягнення в науковій сфері.

Іноземні гості ознайомились із особливостями діяльності факультету №2 та кафедри адміністративного права та адміністративного процесу, а також відвідали заняття з іноземної мови у курсантів 1 курсу факультету №3, яке проводила старший викладач кафедри іноземних мов Алла Бочевар.

За планом візиту Сніжана Кадович та Бобан Саранович ознайомилися також із структурою та особливостями роботи Управління патрульної поліції в Одеській області, а також Академії поліції Одеського державного університету внутрішніх справ. Крім того, іноземні гості дізнались про особливості становлення та розвитку поліції в Україні загалом та Одеській області, зокрема під час відвідання музею ГУНП в Одеській області та музею Одеського державного університету внутрішніх справ.

Завдяки невтомній роботі координатора програми CEPOL в Україні, професора кафедри кібербезпеки та інформаційного забезпечення Володимира Пядишева, працівників Одеського державного університету внутрішніх справ та Управління патрульної поліції Одеської області відбувся ефективний обмін корисним досвідом та провідними здобутками правоохоронних органів Республіки Чорногорія та України.

Перейти до вмісту