• Українська
  • English
×

ОДУВС відвідала іноземна делегація

26 вересня 2017 року в рамках робочого візиту у зв’язку з проведенням в Одесі Міжнародного семінару «Трансформація суспільства в Україні: традиції, реформи і внутрішні протиріччя на прикладі Одеси і Миколаєва» до Одеського державного університету внутрішніх справ завітали іноземні фахівці.

Серед учасників делегації були представники з таких країн, як: Федеративна Республіка Німеччини, Республіка Австрія, Королівство Данії, Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії, Королівство Норвегія та Королівство Швеція.

Під час зустрічі з керівництвом університету гостей ознайомили з особливостями навчання в Одеському державному університеті внутрішніх справ, а також реформуванням системи Міністерства внутрішніх справ України в цілому.

Учасникам делегації продемонстрували презентаційний відеоролик про інноваційні досягнення ОДУВС та розповіли про функціонування в університеті екзаменаційного центру, де абітурієнти складають вступні випробування, а здобувачі вищої освіти та слухачі, які проходять первинну професійну підготовку і підвищення кваліфікації, проходять підсумковий контроль.

Далі присутніх ознайомили з проходженням на базі ОДУВС підвищення кваліфікації спеціалістами-вибухотехніками Національної поліції з усієї України, зазначивши, що практичне закріплення теоретичних знань здійснюється на території навчального полігону університету.

Особливу увагу було звернено на те, що для підвищення ефективності виконання завдань, покладених на підрозділи Національної поліції, у серпні 2017 року в університеті створено першу в Україні науково-дослідну лабораторію з проблемних питань кримінального аналізу. Лабораторія, співпрацюючи з Консультативною Місією Європейського Союзу, здійснює адаптацію до потреб Національної поліції кращих міжнародних практик застосування методів кримінального аналізу в розслідуванні кримінальних проваджень.

При цьому, науково-дослідною лабораторією з проблемних питань правоохоронної діяльності розроблено та запатентовано інноваційний пристрій «Приціл телевізійний для вогнепальної зброї «Мигдаль-2АК». Він дозволяє в складній оперативній обстановці забезпечити особисту безпеку правоохоронця, який здійснює візуальне спостереження та ведення прицільного вогню з укриття з довгоствольної вогнепальної зброї. Інноваційний пристрій впроваджено в діяльність підрозділів Національної поліції та Національної гвардії, які беруть участь у проведенні антитерористичної операції.

У ході зустрічі іноземні гості мали нагоду поспілкуватися з курсантами та студентами університету. Тож, спілкування пройшло у атмосфері взаєморозуміння, поваги та конструктивного співробітництва.

Перейти до вмісту