• Українська
  • English
×

ОДУВС у черговий раз відкрив двері для майбутніх першокурсників

12 та 13 травня 2017 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулись дні відкритих дверей, на які завітали майбутні першокурсники із батьками, аби побачити на власні очі діяльність нашого вищого навчального закладу.

Тож, 12 травня захід пройшов у головному корпусі вишу, де абітурієнти заповнили реєстраційні листи, аби представники ОДУВС змогли зв’язатись з ними та надати актуальну інформацію. Далі присутні переглянули презентаційний ролик про Одеський державний університет внутрішніх справ.

Відповідальний секретар приймальної комісії полковник поліції Максим Ісаєнко розповів школярам та їх батькам про особливості цьогорічного вступу та відповів на питання, які підготували гості.

Після організаційної частини абітурієнтів чекала цікава ознайомча програма, до якої увійшли демонстрація правильного виконання вправ з фізичної підготовки та знайомство з роботою кафедри тактико-спеціальної та вогневої підготовки.

По закінченню заходу, для школярів було підготовлено улюблене усіма заняття з криміналістики, де вони мали змогу ознайомитись з криміналістичною технікою, слідчою валізою та самостійно попрацювати із слідами на прикладі дактилоскопії.

Вже 13 травня, день відкритих дверей було проведено на території навчально-побутового корпусу, де окрім знайомства та лекції щодо правил вступу, школярі разом із батьками змогли побачити умови проживання курсантів, навчання та проходження служби, а також насолодитися виступами творчих колективів художньої самодіяльності університету.

Цього ж дня аналогічний захід було проведено у Херсонському факультеті ОДУВС, де майбутні абітурієнти також мали нагоду ознайомитися з правилами та умовами вступу до вищого навчального закладу.

Батькам та майбутнім вступникам було продемонстровано умови проживання та навчання курсантів і студентів. Разом з цим, присутні мали можливість отримати інформацію щодо специфіки, напрямів та форм навчання, що здійснюються навчальним закладом.

З метою удосконалення самостійної фізичної підготовки абітурієнтів було роз’яснено порядок оцінювання нормативів, а курсантами першого курсу показано правильність виконання вправ, що складаються кандидатами на вступ під час проведення конкурсу фізичних здібностей.

Тож, представники нашого вищого навчального закладу побачили багато тих, для кого відвідання Одеського державного університету внутрішніх справ стало дійсно цікавим, а заняття курсантів та студентів – мрією. Тому, усі присутні дякували за пізнавальний захід та залишали стіни ОДУВС із бажанням повернутися до нашого вишу знову.

Перейти до вмісту