ОДУВС став призером командної першості чемпіонатів ФСТ «Динамо» України з неолімпійських видів спорту в 2017 році

27 січня 2018 року під час Колегії МВС України відбулась церемонія нагородження переможців та призерів змагань «Динаміади-2017», серед яких почесною нагородою було відзначено й Одеський державний університет внутрішніх справ.

У церемонії взяли участь Міністр внутрішніх справ України, Голова ФСТ «Динамо» України Арсен Аваков, перший заступник голови Товариства Віктор Корж, керівники динамівських територіальних організацій.

За підсумками комплексних змагань за програмою «Динаміада-2017» серед збірних команд територіальних організацій товариства і чемпіонатів серед збірних команд вищих навчальних закладів МВС та інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовує та координує Міністр внутрішніх справ України, серед відомчих вузів ІІІ місце посіла команда Одеського державного університету внутрішніх справ.

Кубок та диплом від Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова отримав ректор Одеського державного університету внутрішніх справ доктор юридичних наук генерал поліції третього рангу Іван Катеринчук.