• Українська
  • English
×

Одеські вчені взяли участь у забезпеченні роботи ІІ етапу Всеукраїнської студентської Олімпіади з кримінального права у Донецькому юридичному інституті МВС України (м. Кривий Ріг)

23На виконання наказу МОН України від 09.12.2016 року № 1495 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016-2017 р.р.» та за дорученням керівництва Одеського державного університету внутрішніх справ, у період з 11 по 14 квітня 2017 року з метою забезпечення роботи ІІ етапу Всеукраїнської студентської Олімпіади з кримінального права у Донецький юридичний інститут МВС України (м. Кривий Ріг), в якості представника оргкомітету від ОДУВС, був відряджений завідувач кафедри теорії та історії держави і права д.ю.н., доцент Бабенко Андрій Миколайович.

45Зазначений захід проводився у декілька днів. 11 квітня 2017 року під час урочистих заходів із проведення II етапу Всеукраїнської студентської Олімпіади з кримінального права, за дорученням керівництва Одеського державного університету внутрішніх справ, завідувач кафедри теорії та історії держави і права ОДУВС доктор юридичних наук, доцент Бабенко Андрій Миколайович подарував Донецькому юридичному інституту МВС України підручники з «Кримінального права України. Загальна частина». Ці підручники, у результаті довгої, кропіткої роботи були підготовлені науково-педагогічним колективом Одеського державного університету внутрішніх справ. Керівництво ОДУВС сподівається, що вони займуть гідне місце у «бібліотечному скарбі» ДЮІ та стануть у нагоді для якісної підготовки фахівців ДЮІ з курсу «Кримінальне право України» (детальніше – https://www.youtube.com/watch?v=EqTICx34erU&feature=share та новини ДЮІ від 11.04.2017р.).

6У ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з кримінального права взяли участь понад сімдесят найсильніших студентів, що представляли 18 вищих навчальних закладів зі всіх куточків України. У ході Олімпіади студенти у декілька етапів вирішували складні тестові завдання з кримінального права, вирішували ситуативні задачі щодо кваліфікації вчинених правопорушень, аналізували і тлумачили законопроекти з актуальних питань кримінального права. У складній боротьбі найкращі зі студентів отримали індивідуальні і групові дипломи переможців. А об’єктивне і неупереджене висококваліфіковане суддівство дало змогу визначити найкращих з претендентів.

У ході Олімпіади відбувалися жваві дискусії, спори та дебати, аргументовані обміни думками. Щодо окремих дискусійних питань розгорнулися жваві дискусії навіть серед наукової спільноти, виявлені прогалини у діючому законодавстві, запропоновані шляхи їх усунення. Організатори заходу провели Олімпіаду на високому науковому та організаційному рівні. Зазначений Всеукраїнський захід став значимою подією у вітчизняній освіті і науці, висвітлив актуальні проблеми кримінально-правової науки та широко висвітлювався у засобах масової інформації.

Доводимо до відома учасників II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади, що свої відгуки та пропозиції слід надсилати за наступною електронною адресою: olimpstud@ukr.net.

Перейти до вмісту