• Українська
  • English
×

Обмін передовим досвідом між працівниками ОДУВС та Європейськими колегами зі вдосконалення протидії злочинності в особливо великому місті

У рамках візиту старшого спеціаліста відділу антикорупційної оцінки Департаменту запобігання корупції Служби спеціальних розслідувань Республіки Литва Юлії Антанайте, підготовленого й матеріально забезпеченого Європейським поліцейським коледжем за «Програмою обміну поліцейськими – 2018», фахівцями Одеського державного університету внутрішніх справ (завідувачем кафедри теорії та історії держави і права доктором юридичних наук Андрієм Бабенком та співробітниками кафедри) в період з 03 по 08 червня проведено ряд заходів, спрямованих на обмін досвідом з литовськими колегами в питаннях вдосконалення системи запобігання злочинності. Зокрема, проведено ряд зустрічей та круглих столів з керівництвом та науково-педагогічним складом університету, де обговорювалися актуальні питання вдосконалення законодавства, впровадження в навчальний процес та практичну діяльність передового досвіду з протидії злочинності.

tttttПід час зустрічей важливу роль відведено безпосередній роботі в практичних підрозділах Національної поліції. Так, 07 червня проведено робочі зустрічі з начальником відділу кіберполіції Левом Лефтеровим та начальником Приморського відділу поліції в м. Одеса ГУНП в Одеській області майором поліції Олександром Остроглядовим, під час яких зарубіжна колега була ознайомлена з системою захисту правопорядку в умовах особливо великого курортного регіону.

У свою чергу, Юлія Антанайте поділилася аналогічним досвідом роботи поліції в Республіці Литва. Велике враження на зарубіжного партнера справив рівень взаємодії між практичними підрозділами та навчальним закладом – ОДУВС, вразила оперативність, з якою здійснюється обмін науковою та практичною інформацією, рівень та якість отриманих результатів, їх впровадження в науковий та навчальний процес, а також у безпосередню діяльність практичних органів. Особливий інтерес викликало в Юлії Антанайте інформаційно-аналітичне забезпечення правоохоронної діяльності на основі кримінологічної картографії та геотехнологій у оцінці стану правопорядку на території районів міста, а також організація реагування на зміни в оперативній обстановці.

Сторони дійшли згоди в корисності подібних заходів та домовилися про налагодження подальшої плідної співпраці у справі протидії злочинності та корупції.

Перейти до вмісту