• Українська
  • English
×

НОВА КНИГА ВИДАТНОГО НАУКОВЦЯ

tsvilyukВийшла друком нова книга видатного науковця – завідувача кафедри українознавства Одеського державного університету внутрішніх справ, доктора історичних наук, професора Семена Антоновича Цвілюка:

Україна і «Русский мир»: Важкий досвід співіснування: від «братского союза» до ненависті і масової українофобії : Історичні нариси та наукова публіцистика / С. А. Цвілюк. – Одеса: Астропринт, 2016. – 524 с.

Книгу склали тематично об’єднані історичні нариси і публіцистичні статті гострої і тривожної проблеми — протистояння України агресивному 1475226653_111наступу імперського націонал-шовінізму «Русского мира», який загрожує розвитку і самому існуванню нашої держави. Автор показує, що сучасна ідеологія анти- українства і масової українофобії в усіх сферах російського суспільства має давню історію, вона триває упродовж століть. Сьогоднішній путінський «Русский мир» — послідовний спадкоємець імперських сил та чорносотенних організацій, котрі завжди нагнітали морок ненависті до українства, до «мазепинства», «петлюрівщини», «українського самостійництва» й українського народу як окремої європейської нації взагалі.

Семен Антонович Цвілюк має понад 350 наукових, навчально-методичних та науково-популярних друкованих праць, автор 24 книг і монографій та ряду циклів історичних нарисів для енциклопедичних видань. Сфера наукових інтересів вченого – історія України та української культури, зокрема проблеми українського національно-культурного відродження ХХ століття.

Семен Антонович нагороджений знаком Міністерства освіти і науки України «За розвиток вищої освіти» ім. Петра Могили, а також почесними відзнаками МВС України, Одеської обласної державної адміністрації та Одеської міської ради. Тричі нагороджувався дипломом І ступеня університетського конкурсу «Кращий науковець року». Є членом редакційної колегії періодичного наукового збірника «Інтелігенція і влада. Серія: Історія» та історико-краєзнавчого альманаху «Південний Захід. Одесика». Рішенням Вченої ради ОДУВС йому присвоєне звання «Почесний професор Одеського державного університету внутрішніх справ».

Перейти до вмісту