• Українська
  • English
×

Навички комунікації з громадськістю для майбутніх поліцейських

26 вересня для курсантів та слухачів магістратури Одеського державного університету внутрішніх справ започатковано курс лекцій із залученням практичних працівників Національної поліції України щодо поведінки поліцейського під час спілкування з громадянами та представниками засобів масової інформації.

Першу бесіду провела спікер Управління патрульної поліції в Одеській області ДПП Національної поліції України Алла Марченко.

Під час зустрічі було обговорено низку вагомих питань, що стосуються практичної роботи поліцейських, серед яких:

– Як діяти під прицілом фото- та відеокамер?

– Мова – ваш ворог або як відповідати так, щоб не червоніти після?

– Де починаються й закінчуються ваші права?

та багато інших.

Спікер надала рекомендації стосовно того, що в будь-якому випадку під час спілкування треба бути спокійним і впевненим у своїх діях та словах. Як би не складалася обстановка, поліцейський повинен виконувати тільки поставлене Законом та керівництвом завдання щодо забезпечення публічної безпеки та порядку. І найголовніше, що тільки знання та впевненість є рушійною силою до позитивних змін.

Аби дізнатись, чи корисні для майбутніх правоохоронців подібні заходи, ми пропонуємо заповнити невеличку анкету, перейшовши за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfB_cklTx87Uy5Wb0PULGwKeMadC0Urk5T5turvR4Ap42xaew/viewform

Перейти до вмісту