• Українська
  • English
×

Навчання з протипожежної безпеки в ОДУВС

25 травня 2018 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ пройшли практичні навчання з протипожежної безпеки серед курсантів вишу з відпрацюванням різноманітних ситуацій, пов’язаних з можливими непередбаченими небезпечними подіями.

img_7837img_7856На території закладу вищої освіти вогнеборці МНС провели інструктаж та детально пояснили мету даного навчання. В ході теоретичної лекції курсантам розповіли про типи надзвичайних ситуацій, основні вимоги та правила пожежної безпеки на робочому місці й у побуті, а також нагадали алгоритм дій у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Після цього рятувальники розповіли про види первинних засобів пожежогасіння та правила їх експлуатації. img_7845img_7850Особливу увагу працівники приділили питанню правильної та швидкої евакуації. На місці збору на курсантів чекала практична частина навчань, де вони могли закріпити отримані знання. Учасники заходу тренувались ліквідовувати умовну пожежу за допомогою вогнегасника.

Також, рятувальники продемонстрували бойове розгортання пожежно-рятувального підрозділу, а кожен бажаючий мав можливість самостійно загасити умовну пожежу за допомогою подачі води від пожежного автомобіля. img_7880img_7888Також курсантів ознайомили з принципом дії автономного дихального апарату та з бойовим одягом пожежного, було відпрацьоване умовне гасіння загоряння на 3-му поверсі університету, евакуацію постраждалих осіб з задимлених приміщень з залученням пожежного розрахунку МНС та курсантів ОДУВС у повному бойовому протипожежному спорядженні, надання першої медичної допомоги евакуйованим постраждалим силами штабу медичної допомоги ОДУВС, розташованого на майданчику університету.

img_7863img_7898Тож, підводячи підсумок проведеного, зроблено висновок, що такі практичні заняття вкрай необхідні. Вони позитивно впливають на психологічну готовність до нештатних ситуацій, підвищують рівень не лише теоретичних знань, а й практичних навичок, поліпшують обізнаність та дають необхідну базу для швидкого та ефективного реагування в разі виникнення надзвичайних подій.

    img_7904img_7907 img_7940 img_7950 img_7971 img_7984 img_7987 img_7990 img_7998 img_8002 img_8009 img_8010

Перейти до вмісту