• Українська
  • English
×

Навчання поліцейських – процес безперервний

Професія юриста сьогодні – одна з найбільш престижних. В Херсоні є декілька навчальних закладів, які готують таких спеціалістів. Але, мабуть, найбільша відповідальність покладається на навчальний заклад, який готує юристів у сфері правоохоронної діяльності, так як вимоги сьогодення до поліцейських надзвичайно високі.
На жаль, на певний час Херсонська область вже втрачала такий навчальний заклад. Мова йде про Херсонський юридичний інститут Харківського національного університету внутрішніх справ, рішення про ліквідацію якого було прийнято у 2012 році. Багато було втрачено у зв’язку з цим, а особливо постраждала матеріальна база навчального закладу.
Але, у 2015 році було прийнято принципове рішення про поновлення роботи спеціалізованого навчального закладу системи МВС України в м. Херсон. Тому, ось вже другий рік навчальний на вул. Фонвізіна працює оновлений Херсонський факультет Одеського державного університету внутрішніх справ. На вулицях Херсона знову з’явились молоді люди в курсантській формі працівників поліції.

У значній мірі оновлено як професорсько-викладацький так і керівний склад навчального закладу. У новий навчальний 2016 рік факультет увійшов з новими керівниками. Так, деканом факультету було призначено Берило Олександра Георгійовича,1475679109_foto-berilo а його заступником став Соловей Олексій Миколайович (наш земляк).

1475679224_foto-soloveyОбидва керівники з великим досвідом роботи в органах внутрішніх справ України.

У Херсонському факультеті успішно готують кваліфікованих юристів за державним замовленням та за кошти фізичних і юридичних осіб як на базі повної загальної середньої освіти, так і на базі диплома молодшого спеціаліста та на базі диплома вищої освіти (так звана друга вища освіта).
«Забезпечення високої якості освіти – основне наше завдання!» – підкреслює декан факультету Олександр Берило.
Разом з цим, враховуючи необхідність постійного підвищення кваліфікації вже діючих працівників поліції, на базі факультету проводяться курси підвищення кваліфікації. Так, на минулому тижні завершили двотижневе навчання більш ніж 90 працівників з числа дільничних інспекторів поліції та патрульних поліцейських з трьох областей України: Миколаївської, Запорізької та Херсонської. Вони протягом двох тижнів інтенсивного навчання підвищували свою професійну майстерність з різного роду питань професійної діяльності, а саме: взаємодія з громадськими формуваннями та підрозділами Національної поліції, стресостійкість, професійна етика, ефективна комунікація, та інше. Для цього впроваджено бінарну інтерактивну форму проведення занять з обов’язковим залученням до їх проведення провідних науковців факультету.
Підсумкові заліки склали не всі. Але, ті хто пройшов успішно курс навчання отримали відповідні свідоцтва про підвищення кваліфікації. При цьому Олексій Соловей зазначив: «Навчання поліцейських – процес безперервний. Незалежно від дати призначення на посаду та проходження кар’єрної сходинки, підвищувати свій рівень знань необхідно постійно».

 1475679253_img_3849Не дивлячись на те, що навчальний рік тільки-но розпочався, майбутнім студентам вже зараз необхідно думати про вступні випробування за вибраною майбутньою професією. Херсонський факультет Одеського державного університету внутрішніх справ радий буде прийняти на навчання студентів та курсантів як з числа цивільної молоді, так і з числа діючих працівників поліції. Більш детальну інформацію про навчальний заклад можливо отримати на сайті ОДУВС: oduvs.edu.ua.
8 жовтня в державі відзначатимуть професійне свято – день юриста. Тому, поздоровляємо зі святом весь професорсько-викладацький склад Херсонського факультету, а також курсантів і студентів, які вирішили присвятити своє життя роботі, пов’язаній з юриспруденцією.
До відома: 14 жовтня 2016 року на базі факультету відбудуться урочистості з нагоди прийняття присяги курсантами першого курсу.
Перейти до вмісту