• Українська
  • English
×

Науковці університету взяли участь у семінарі «Реформи в поліції України»

img_976728 вересня представники Одеського державного університету внутрішніх справ на чолі з першим проректором вишу полковником поліції Сергієм Албулом взяли участь в установчому семінарі на тему: «Реформи в поліції України». Захід було проведено в Impact Hub Odessa за ініціативи Австрійського екзаменаційного центру ÖSD в Одесі.

img_9706На початку зустрічі для гостей заходу було організовано ознайомчу екскурсію, в ході якої присутні мали нагоду дізнатись більше про діяльність Impact Hub Odessa.

Безпосередньо під час семінару перший проректор ОДУВС Сергій Албул зупинився на моделі підготовки поліцейських кадрів в умовах реформи Міністерства внутрішніх справ України, що базується на поєднанні навчання і практичної підготовки.

img_9757Перший проректор відмітив, що особливість моделі полягає у тому, що здобуття кожного наступного освітньо-кваліфікаційного рівня чергується зі службою на посаді, що відповідає здобутому рівню. Тобто, відбувається постійне підвищення професійного рівня, що позитивно впливатиме на якість роботи як самого поліцейського, так і правоохоронного відомства в цілому.

img_9780Про сучасний стан забезпечення гендерної рівності, протидії домашньому насильству, захисту прав дітей присутніх  проінформувала  доцент кафедри адміністративного права та адміністративного процесу ОДУВС Вікторія Томіна, яка детально зупинилась на напрямах реформування та результатах діяльності з реалізації гендерної політики МВС, зокрема співпраці з експертами КМЄС та ОБСЄ, органами публічної адміністрації та громадськими організаціями, а також розповіла про діяльність Центру гендерної освіти, який діє в Одеському державному університеті внутрішніх справ.

img_9729Значення та необхідність просвітницької профорієнтаційної роботи, зокрема просвітницької діяльності представників ОДУВС серед населення, у своїй доповіді розкрила провідний фахівець відділення зв’язків з громадськістю університету Оксана Юрочко.

img_9795З діяльністю науково-дослідної лабораторії з проблемних питань кримінального аналізу ОДУВС присутніх ознайомив завідувач лабораторії майор поліції Карен Ісмайлов, зупинившись на завданнях підрозділу, впровадженні кримінального аналізу в навчальний процес, а також відмітивши, що для комплектування оперативних підрозділів Національної поліції в університеті у цьому році буде здійснюватися набір на навчання за спеціалізацією «Кримінальний аналіз» спеціальністю «Системний аналіз» в галузі знань «Інформаційні технології».

За підсумками заходу учасники семінару отримали сертифікати німецького суспільства “Зонненберг-Крайз”.

img_9707 img_9715 img_9716 img_9719   img_9733 img_9753 img_9756 img_9776 img_978351213144

Перейти до вмісту