НАУКОВЦІ УНІВЕРСИТЕТУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У НАРАДІ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Представники Одеського державного університету внутрішніх справ взяли участь у селекторній нараді Міністерства освіти і науки України.

Нарада на тему: «Про затвердження порядку проведення державної атестації вищих навчальних закладів в частині провадження ними наукової (науково-технічної) діяльності» проводилася згідно з планом роботи Кабінету Міністрів України на 2017 р.

Від університету в нараді взяли участь Перший проректор ОДУВС кандидат юридичних наук, доцент полковник поліції Албул С.В., т.в.о. завідувача науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності Навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання кандидат юридичних наук, старший науковий співробітник, доцент підполковник поліції Горбаньов І.М. та начальник відділу організації наукової роботи підполковник поліції Домброван Н.В.

Під час наради обговорювалися проблемні питання державної атестації ВНЗ в частині провадження ними наукової (науково-технічної) діяльності, державного фінансування та підтримки наукових досліджень.

Учасники наради виказали власні пропозиції стосовно проекту означеного нормативного акту.