• Українська
  • English
×

НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ ОДУВС БРАЛИ УЧАСТЬ У ОБЛАСНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ХЕРСОНЩИНИ

27 серпня 2018 року на базі Херсонського державного університету відбулася традиційна щорічна обласна конференція педагогічних працівників Херсонщини.

На педагогічному форумі були присутні керівники закладів вищої, фахової  передвищої та професійної освіти Херсонської області, керівники та науково-педагогічні працівники Комунального закладу вищої освіти «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради та представники інших вишів обласного центру.

Від Херсонського факультету ОДУВС для участі в цьому форумі делеговано завідувача кафедри спеціальної фізичної та вогневої підготовки Тараса Вайду та завідувача кафедри професійних дисциплін полковника поліції Андрія Беніцького.

На початку роботи кращих працівників закладів освіти області, які досягли значних результатів у науково-педагогічній роботі, було відзначено нагородами різного рівня.

Безпосередня робота на конференції була побудована у вигляді панельних дискусій: «Херсонщина інвестує в освіту», «Нова українська школа − нове покоління майбутнього», «Людський капітал − чинник економічного добробуту Херсонщини».

З доповідями виступили голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер, народний депутат України, очільник Комітету Верховної Ради з питань науки та освіти Олександр Співаковський, директор Департаменту освіти, науки і молоді Херсонської обласної державної адміністрації Євген Криницький.

Завершилась конференція цікавим концертом з номерів художньої самодіяльності, які підготовлені студентськими та учнівськими колективами.

Отже, на педагогічній нараді окреслено сучасні напрями реформування системи освіти, виокремлено деякі існуючі проблеми на цьому етапі удосконалення освітнього процесу. Вчителі на вчені з натхненням роз’їхалися у свої навчальні заклади для налагодження творчої роботи з учнями та студентами.

Тарас Вайда, Херсонський факультет

Перейти до вмісту