• Українська
  • English
×

Науковець ОДУВС взяв участь у міжнародній науково-практичній конференції, присвяченій протидії наркозлочинності

img_8312У період з 21 по 23 червня у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ спільно з Регіональним офісом в Східній Європі Управління Організації Об’єднаних Націй з наркотиків та злочинності, Українською національною групою Міжнародної асоціації кримінального права, Національною академією прокуратури України та Департаментом протидії наркозлочинності Національної поліції України відбулася Міжнародна науково-практична конференція за темою: «Протидія наркозлочинності в Україні та у світі: проблеми та шляхи їх вирішення».

У науковому заході взяли участь понад 150 вітчизняних та зарубіжних фахівців, серед яких представники міжнародних організацій, закладів вищої освіти, наукових установ, правоохоронних органів, недержавних установ України та іноземних держав, представники ООН, а також експерти у сфері протидії злочинності із Бельгії, Болгарії, Грузії, Канади, Румунії, Литви, Норвегії та інших країн світу.

img_8397Одеський державний університет внутрішніх справ у міжнародному заході представив завідувач кафедри теорії та історії держави і права доктор юридичних наук, доцент Андрій Бабенко. Вченим були презентовані результати наукових здобутків університету за темою: «Сучасний стан та тенденції наркозлочинності, вбивств та самогубств у містах і сільських районах України: кримінологічний вимір та запобігання».

img_2213Нашими фахівцями представлені результати наукових здобутків із сучасного інформаційно-аналітичного забезпечення роботи правоохоронних органів, взято участь у обговоренні науково-практичних проблем з виявлення, запобігання та розслідування злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів. Важливу увагу приділено питанням міжнародного співробітництва. Обговорено стратегію протидії наркозлочинності та пов’язаній з нею злочинності у сучасних умовах. Великий інтерес у присутніх викликали питання з наукових досягнень ОДУВС у галузі розвитку кримінологічної картографії і диференційованого підходу до запобігання наркозочинності з урахуванням її територіальних особливостей на основі використання геотехнологій.

Перейти до вмісту