• Українська
  • English
×

НАУКОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОТИДІЇ НАРКОЗЛОЧИННОСТІ

23В Одеському державному університеті внутрішніх справ проведено оперативну нараду з питань наукового забезпечення протидії наркозлочинності.

З метою реалізації положень Концепції реформування системи освіти в Міністерстві внутрішніх справ України, затвердженої наказом МВС України від 25.11.2016 №1252, підвищення якості підготовки фахівців для органів і підрозділів Національної поліції України, в університеті проведено оперативну нараду з питань наукового забезпечення протидії наркозлочинності.

45На нараді було обговорено низку питань. Зокрема, щодо визначення перспективних напрямів діяльності Науково-дослідної лабораторії з проблемних питань протидії наркозлочинності, формування робочих груп та авторських колективів з розроблення науково-методичних рекомендацій для працівників практичних підрозділів Національної поліції України.

Перший проректор університету полковник поліції Сергій Албул, зокрема, зазначив, що на теперішній час одними з головних завдань закладів вищої освіти МВС України є діяльність з підготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації працівників для органів і підрозділів Національної поліції України, методичне та наукове забезпечення підготовки фахівців та розроблення інноваційних освітніх технологій. 6Враховуючи це, найбільш перспективними визначено напрями наукових розробок у сфері знань про нові психоактивні речовини, виявлення та ліквідації підпільних нарколабораторій та місць немедичного вживання наркотиків, контролю за вчиненням злочинів у формах оперативної закупки та контрольованої поставки, особливостей виявлення джерел і перекриття каналів витоку підконтрольних наркоречовин з об’єктів їх легального обігу, використання наркозлочинцями електронних інформаційних мереж, міжнародного співробітництва у сфері протидії транснаціональній наркозлочинності, можливості використання кримінального аналізу у протидії наркозлочинності.

7 8 9

Перейти до вмісту