«Народні гуляння» за участю творчих колективів ОДУВС

15 жовтня 2016 року в Центральному парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка на центральній алеї проводилися «Народні гуляння», присвячені святу Покрови Пресвятої Богородиці, Дню українського козацтва та Дню захисника України.

oq1qxxz1hjkМетою культурно-масового заходу є виховання у молоді данини поваги до історичної спадщини наших предків, ознайомлення з традиціями, побутом і культурою козаків, а також підтримка принципів і цінностей, які формують незалежну і вільну державу.

У культурно-масових заходах взяли участь творчі колективи ОДУВС, а саме: вокальний ансамбль університету «Крок до зірок» та майстри рукопашного бою кафедри спеціальної фізичної підготовки. Зі сцени для глядачів було продемонстровано 5 концертних номерів, таких як:

1) пісня «Українське попурі» у виконанні жіночого складу вокального ансамблю «Крок до зірок»;

2) пісня «Ти солдат України» у виконанні Костюк Вікторії і Стах Валентини, курсантів 4-го курсу;

3) пісня «Поцілую» у виконанні чоловічого складу вокального ансамблю «Крок до зірок»;

4) пісня «Україна єдина» у виконанні вокального ансамблю університету «Крок до зірок»;

5) показовий виступ майстрів рукопашного бою кафедри спеціальної фізичної підготовки.

Також у програмі свята глядачі побачили реконструкцію побуту і традицій козаків, показові і яскраві виступи діючих козацьких формувань та демонстрацію володіння козаками традиційною козацькою зброєю.